Catering indywidualny.

Catering dietetyczny Sztuka Jedzenia jest układany dla każdego indywidualnie. To znaczy, że uwzględniamy wskazania zdrowotne, preferencje smakowe oraz gusta. Jeżeli masz specjalne wymagania, po prostu powiedz nam o tym.

Przygotowujemy dowolne diety, między innymi:

diety odchudzające,

diety zdrowotne,

diety dla diabetyków,

diety o określonej kaloryczności (1000 kalorii, 1200 kcal, 1500 kcal),

diety eliminacyjne (dla osób z alergią oraz nietolerancją pokarmową, diety bezglutenowe),

diety obniżające poziom cholesterolu,

diety dla sportowców,

diety indywidualne, specjalne.

Catering dietetyczny Sztuka Jedzenia jest cateringiem osobistym, dostosowanym do Twoich potrzeb. Określ czego oczekujesz, a my wyjdziemy na przeciw Twoim potrzebą, przygotowując posiłki w sposób najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Głównym kryterium ustalania diety jest cel jaki chcą Państwo osiągnąć, ale również styl życia, stan zdrowia i preferencje smakowe (możliwość wskazania produktów nielubianych).

Nie masz specjalnych wymagań, a chcesz po prostu jeść smacznie i zdrowo oszczędzając przy tym czas i wysiłek na samodzielne gotowanie? Nic prostszego, zamów catering osobisty Sztuka Jedzenia i ciesz się komfortem podczas każdego posiłku.

Znajdziesz nas w następujących miastach

Dieta pudełkowa Wrocław Dieta pudełkowa Warszawa Dieta pudełkowa Dieta pudełkowa Wszytkie prawa zastrzeżone. Copyright 2013r. Sztuka Jedzenia ©. sztukajedzenia.pl
Projekt i wykonanie: bluestudio.pl