Dieta indywidualna układana specjalnie dla Ciebie przez naszych dietetyków.

Catering indywidualny.

Catering dietetyczny Sztuka Jedzenia jest układany dla każdego indywidualnie. To znaczy, że uwzględniamy wskazania zdrowotne, preferencje smakowe oraz gusta. Jeżeli masz specjalne wymagania, po prostu powiedz nam o tym.

Przygotowujemy dowolne diety, między innymi:

diety odchudzające,

diety zdrowotne,

diety dla diabetyków,

diety o określonej kaloryczności (1000 kalorii, 1200 kcal, 1500 kcal),

diety eliminacyjne (dla osób z alergią oraz nietolerancją pokarmową, diety bezglutenowe),

diety obniżające poziom cholesterolu,

diety dla sportowców,

diety indywidualne, specjalne.

Catering dietetyczny Sztuka Jedzenia jest cateringiem osobistym, dostosowanym do Twoich potrzeb. Określ czego oczekujesz, a my wyjdziemy na przeciw Twoim potrzebą, przygotowując posiłki w sposób najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Głównym kryterium ustalania diety jest cel jaki chcą Państwo osiągnąć, ale również styl życia, stan zdrowia i preferencje smakowe (możliwość wskazania produktów nielubianych).

Nie masz specjalnych wymagań, a chcesz po prostu jeść smacznie i zdrowo oszczędzając przy tym czas i wysiłek na samodzielne gotowanie? Nic prostszego, zamów catering osobisty Sztuka Jedzenia i ciesz się komfortem podczas każdego posiłku.

Znajdziesz nas w następujących miastach

Dieta pudełkowa Wrocław Dieta pudełkowa Warszawa Dieta pudełkowa Dieta pudełkowa Wszytkie prawa zastrzeżone. Copyright 2013r. Sztuka Jedzenia ©. sztukajedzenia.pl
Projekt i wykonanie: bluestudio.pl