Catering dietetyczny z dostawą w Twoim mieście.


Dieta z dostawą.

Jeżeli nie udaje Ci się wytrwać w diecie, nie lubisz liczyć kalorii, gotowanie nie jest Twoją ulubioną pasją, dieta 1000 kalorii na Ciebie nie podziałała to może czas pomyśleć o cateringu dietetycznym?

Catering dietetyczny świadczony przez Sztukę Jedzenia jest dietą indywidualną, skomponowaną przez dietetyka na podstawie wywiadu żywieniowego (wysyłanego podczas zamawiania) oraz rozmowy telefonicznej.

Następnie codziennie dostarczane są zestawy gotowych posiłków na cały dzień, przygotowanych zgodnie z naszą dietą. Zestawy składają się z pięciu posiłków: dietetycznego śniadania, obiadu, kolacji oraz dwóch przekąsek (istnieje też możliwość zamówienia innej ilości posiłków).

Jesz dostarczone przez nas potrawy i nie musisz się już przejmować samodzielnym gotowaniem, zakupami czy liczeniem kalorii, wszystko zrobimy za Ciebie, Tobie pozostawimy jedynie radość jedzenia i cieszenia się wyjątkowym smakiem i pomysłami na przygotowanie dietetycznych dań.

Dostawy realizowane są na terenie miast Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice oraz okoliczne miejscowości. Dostawy odbywają się w godzinach porannych lub wieczornych, zależnie od lokalizacji.

Dieta z dostawą do domu lub firmy to idealny sposób na wygodne odchudzanie lub dbanie o już szczupłą sylwetkę. Jeżeli myślisz o diecie dla siebie, ale nie chce Ci się gotować dla innych członków rodziny, możesz zamówić catering również dla nich. Porcje będą większe, pozwolą jeść zdrowo i przede wszystkim najadać się również osobą które nie chcą schudnąć.

Jeżeli szukasz opinii na temat cateringu dietetycznego, najlepiej wyrób ją sobie samodzielnie. Zamów dietę z dostawą na próbę i przekonaj się dlaczego Sztuka Jedzenia jest zadaniem wielu najlepszym sposobem na dietetyczne jedzenie.
Znajdziesz nas w następujących miastach

Dieta z dostawą Wrocław Dieta z dostawą Warszawa Dieta z dostawą Katowice Dieta z dostawą Kraków Wszytkie prawa zastrzeżone. Copyright 2013r. Sztuka Jedzenia ©. sztukajedzenia.pl
Projekt i wykonanie: bluestudio.pl