Co jeść na diecie? Policzymy kalorie za Ciebie!


Kaloryczność to nie wszystko!

Kaloryczność jest jednym z najpopularniejszych wyznaczników podczas doboru diety. Niemal każdy kto liczy się z tym jak wygląda, zwraca uwagę na kaloryczność produktów które je. Wiele osób stara się podczas dnia spożywać nie więcej niż jakaś określona dawka kaloryczna, tak funkcjonuje wiele popularnych diet typu 1000 kalorii, czy 1200 kcal. Czy jednak ograniczanie wartości energetycznej ma dyskryminujące znaczenie? Gdyby tak było to dlaczego dieta polegająca na zjedzeniu 2 tabliczek czekolady byłaby dla niektórych idealnym rozwiązaniem.

Nie jest to jednak takie proste. Odpowiednie zbilansowanie wartości odżywczych może być inne dla każdego. Osoby wykonujące duży wysiłek fizyczny z rana nie będę jadły na śniadanie tego samego co osoby prowadzące siedzący tryb życia w pracy, za to popołudniami uczęszczające na siłownię.

Żeby dieta miała sens, musi być ułożona odpowiednio, to znaczy uwzględniać tryb i sposób życia, upodobania kulinarne (o ileż łatwiejsza będzie dieta, jeśli będziemy jedli to co lubimy) oraz choćby to jak reagujemy na stres. Aby zamówić catering dietetycznySztuka Jedzenia, należy wypełnić i przesłać wywiad żywieniowy który zawiera większość wstępnych danych, na których podstawie dietetyk układa wstępny zarys diety, następnie podczas rozmowy telefonicznej doprecyzowuje informacje i jest w stanie ułożyć dietę dopasowaną indywidualnie dla każdego.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz catering będzie nie tylko odpowiednio zbilansowany kalorycznie i odżywczo, ale również może uwzględniać wszelkie szczegóły istotne podczas diety.

Spore znacznie w diecie ma też sposób przygotowania potraw. Z tych samych składników można zrobić tysiąc różnych posiłków, odpowiednio mieszając składniki, poddając obróbce termicznej, dodając przyprawy, wreszcie kształtując gotowe danie. Gotowanie to sztuka, a gotowanie zgodnie z zaleceniami odpowiednio ułożonej diety to profesja którą catering dietetyczny Sztuka Jedzenia wykonuje już od ponad 8 lat.

Zdobyte doświadczenie i ciągła pasja pozwalają nam być elastycznymi i spełniać potrzeby naszych klientów, oraz ciągle się rozwijać i doskonalić. Zacznij jeść z nami i zobacz jak ciekawy może być codzienny catering osobisty.

Znajdziesz nas w następujących miastach

Catering indywidualny Wrocław Catering Warszawa Catering zdrowotny Catering indywidualny Wszytkie prawa zastrzeżone. Copyright 2013r. Sztuka Jedzenia ©. sztukajedzenia.pl
Projekt i wykonanie: bluestudio.pl