Sztuka Jedzenia, dieta dla ciała i duszy

Czym jest catering dietetyczny

Na podstawie wywiadu żywieniowego i rozmowy telefonicznej którą przeprowadza dietetyk ustalamy najodpowiedniejszą dla Pana/Pani dietę.

Podczas układania diety uwzględniamy przede wszystkim cel, który chcą Państwo osiągnąć, ale również stan zdrowia, styl życia, i preferencje smakowe (z menu można wykluczyć produkty nielubiane lub niewskazane np. z powodu alergii pokarmowych). Menu przygotowywane jest rozmaicie i ciekawie, codziennie coś innego.

Nasi kucharze przygotowują posiłki, z wysokiej jakości produktów (w części pochodzących z gospodarstw ekologicznych). Zestawy cateringu dietetycznego dostarczamy codziennie pod wskazany adres, do domu lub pracy. Jesz przygotowane przez nas posiłki i poza wodą nie potrzebujesz już robić innych zakupów - unikniesz błędów dietetycznych i podjadania, zaoszczędzisz czas na samodzielnym gotowaniu i przede wszystkim będziesz jeść smacznie i zdrowo.

Korzystając z cateringu dietetycznego Sztuka Jedzenia uczą się Państwo prawidłowych nawyków żywieniowych, reakcji swojego organizmu na określone produkty, oraz czerpią pomysły na ciekawe dietetyczne potrawy. Podczas trwania diety jak i po jej zakończeniu nasi dietetycy służą fachowymi wskazówkami i radami.

Znajdziesz nas w następujących miastach

Dieta Wrocław Dieta Warszawa Dietetyk Dieta Wszytkie prawa zastrzeżone. Copyright 2013r. Sztuka Jedzenia ©. sztukajedzenia.pl
Projekt i wykonanie: bluestudio.pl